Hakkımızda

NAZELİ Kozmetik

NAZELİ markasıyla; doğallığı, samimiyeti, saflığı ve zarafeti yansıtacak faydalı ürünler üreterek hikayemize başladık. Doğanın gücünü kullanarak, tamamen doğal yağlarla hazırladığımız el yapımı sabunlarımız ve birbirinden farklı zengin koku seçeneklerimizle bu hikayemize ortak olmanızı istiyoruz.

Neden Nazeli Alkolsüz Parfüm ?

Nazeli Bay & Bayan Alkolsüz Parfümlerimiz; 1. kalite esanslar alkolsüz formülasyonu ile açık parfümlerde kullanılan katkı kimyasallarından uzak, tamamen doğal formda hazırlanmaktadır. Böylelikle kokuların en saf haliyle kullanımını garanti eder. Zengin koku seçeneği, kaliteli şişe ve özenle hazırlanan kutusu ile Nazeli Alkolsüz Parfümlerimiz, sevdiğiniz değerli insanlara güzel bir hediye olurken, günlük hayatınızda da vazgeçilmeziniz olacak.

Neden Nazeli Bitkisel Doğal Sabun ?

Nazeli Bitkisel Doğal Sabunlarımız; soğuk proses yöntemiyle küçük miktarlarda elle karıştırılarak hazırlanır ve tahta kalıplara dökülür. Kalıptan çıkarılınca tek tek elle kesilir ve en az 20 gün dinlendirilerek kuruması sağlanır. Bu aşamada paketleme işlemi yapılarak sevdikleriniz ve kendiniz için ellerinizde, vücudunuzda ve saçlarınızda güvenle kullanabileceğiniz Nazeli Bitkisel Doğal Sabunları hazır hale getirilmiş olur. Nazeli Bitkisel Doğal Sabunlarını ilk kullanışınızda farkı görerek çok seveceksiniz.

Haber Bülteni